Szybkie przelewy online

Zarówno sprzedawcom, jak i kupującym zależy na tym, by przyjmowane lub dokonywane płatności online były rozliczane w sposób błyskawiczny. Nie do pomyślenia jest dziś system płatności złożony jedynie z przelewów tradycyjnych, na których zaksięgowanie trzeba czekać nawet do kilku dni. Dzięki szybkim przelewom online sprzedawca wie, kiedy kupujący opłacił zakup, a kupujący może liczyć na szybszą wysyłkę zakupionego produktu.

Monetivo to zupełnie nowy system płatności internetowych, który jest nie tylko prosty i wygodny, ale przede wszystkim szybki. Jesteśmy sprzedawcami, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak działają powszechnie znane systemy płatności online. Tworząc nasz własny system, postanowiliśmy maksymalnie go uprościć oraz wyeliminować wszystkie błędy systemów, z których dotychczas korzystaliśmy. Monetivo to system niezwykle intuicyjny, stworzony specjalnie dla Twojego biznesu.

Szybki przelew online i natychmiastowy transfer środków między kontami nie pozostaje dłużej w sferze marzeń, lecz staje się rzeczywistością dzięki Monetivo. Nigdy więcej nie będzie miało dla Ciebie znaczenia to, czy kupujący lub sprzedający ma konto w tym samym banku – nasz system obsługuje z taką samą szybkością wszystkie transakcje międzybankowe.

Największą zaletą przelewów online jest wyeliminowanie pomyłek, dzięki temu, że nasz system automatycznie uzupełnia Twoje dane. Zapomnij więc o kilkukrotnym sprawdzaniu numeru konta i ręcznym wpisywaniu numerków – zrobimy to za Ciebie! Monetivo jest systemem całkowicie zautomatyzowanym i bezpiecznym, co pozwala znacznie zaoszczędzić czas i tym samym zwiększyć sprzedaż lub szybciej dokonać zakupów w sklepach internetowych.

Zapewniamy najszybszą integrację, dzięki której natychmiast uruchomisz sprzedaż, podłączając Monetivo do Twojej strony. Jeśli pragniesz zwiększyć sprzedaż, wypróbuj Monetivo – system, który zapewnia dokonywanie płatności bezpośrednio na stronie Twojego sklepu, a proces zakupowy skrócony jest do minimum, co znacznie zachęca klientów do zakupów.

Poznaj MVO