Przelewy kartą przez internet

Zależy Ci na szybkich przelewach online? Nie interesują Cię przelewy pay-by-link lub zdarza się, że często kupujesz w sklepach, które nie udostępniają tego typu płatności? Kupuj z Monetivo, używając karty do przelewów przez internet.

Przelew kartą przez internet ma liczne zalety. Przede wszystkim realizacja transakcji jest łatwa i szybka. Ta opcja przydaje się również wtedy, gdy nie mamy możliwości wyboru innej metody płatności. Nie wszystkie sklepy internetowe mają umowę z kanałami płatności pay-by-link, udostępniając jedynie możliwość zapłaty kartą płatniczą. Kupując w zagranicznych sklepach, możemy być pewni, że zostaniemy poproszeni o płatność kartą.

Wyróżniamy 4 typy kart płatniczych, którymi możemy dokonywać płatności online: debetowe, kredytowe, prepaid oraz wirtualne. Do najpopularniejszych zaliczamy karty debetowe (te same, którymi płacisz w sklepie) oraz karty kredytowe (Visa, MasterCard). Karty prepaid oraz karty wirtualne są znacznie rzadziej używane. Podczas zakupów przy użyciu karty płatniczej i wpisaniu jej danych do systemu, Monetivo zajmuje się jej autoryzacją i automatycznie przekazuje dane do Twojego banku. Dane, jakich będziemy potrzebować do realizacji transakcji to: imię i nazwisko, numer karty, data ważności karty oraz kod zabezpieczający CVV2/CVC2. Nigdy nie prosimy o udostępnianie numeru PIN!

Wiele osób ma obawy przed przelewami kartą przez internet. Dokładamy wszelkich starań, by transakcje dokonywane przy użyciu systemu Monetivo były bezpieczne i szybkie. Wszystkie transakcje dokonywane przez naszych klientów są szyfrowane protokołem SSL. Aby dodatkowo zabezpieczyć swoją kartę, warto zastanowić się nad ustawieniem limitów kwotowych na transakcje online.

Przelew kartą przez internet jest szybkim i łatwym sposobem płacenia w sklepach internetowych. Szybkość transakcji kartą płatniczą porównywalna jest do płatności metodą pay-by-link. Znacznie więcej sprzedawców udostępnia jednak możliwość płatności kartą płatniczą, szczególnie w sklepach poza granicami Polski.

Poznaj MVO