Płatności mobilne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, umożliwiamy dokonywanie płatności mobilnych w systemie Monetivo. Płatności mobilne mogą być wykonywane przy użyciu smartfona, tabletu lub innych technologii mobilnych. Prosta oferta to proste zasady, dlatego też tworzymy udogodnienia, by zadowolić współczesnego odbiorcę i ułatwić mu życie. Sami jesteśmy sprzedawcami, doskonale więc zdajemy sobie sprawę z tego, że zdarzają się sytuacje losowe, kiedy jesteśmy zmuszeni do dokonania płatności mobilnej. Niektórzy jednak preferują ten sposób płatności i zupełnie rezygnują z przelewów online. Bez względu na to, czy płatności mobilne dokonywane są przez Ciebie z przymusu, czy upodobania, możesz bez ograniczeń płacić ze swojego urządzenia mobilnego w systemie Monetivo.

Nie chcemy być jedną z firm, które zajmują się płatnościami mobilnymi – chcemy być tymi, którzy robią to najszybciej! Obsługujemy niemal 30 kanałów płatności metodą pay-by-link, a dzięki najszybszej integracji, gwarantujemy również najszybszą sprzedaż i zadowolenie Twoich klientów. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do sprzedawców, lecz również ich klientów oraz deweloperów – chcemy ułatwić dokonywanie płatności mobilnych w Polsce, dlatego stawiamy na zupełnie nową jakość usług. Korzystanie z systemu Monetivo jest wygodne zarówno dla sprzedawców, jak i dla klientów korzystających z ich sklepów.

Aby rozpocząć wykonywanie płatności mobilnych z Monetivo, pobierz aplikację mobilną Twojego banku, jeśli współpracuje on w ramach płatności mobilnych BLIK. Aplikację można pobrać dla systemów Android, iOS oraz Windows Phone, a niektóre banki udostępniają ją również na BlackBerry. Płatności mobilne z Monetivo możliwe są dla wszystkich klientów korzystających z usług banków uczestniczących w systemie płatności mobilnych BLIK. Korzystanie z płatności mobilnych jest łatwe i wygodne, a wszystkie zrealizowane transakcje zobaczysz w swoim panelu.

Jeśli chcesz ułatwić sobie życie, nie ma na co czekać. Zacznij dokonywać płatności mobilnych z Monetivo – Just like that!

Poznaj MVO