Bezpieczne płatności

Płatności mobilne lub internetowe są wspaniałym wynalazkiem XXI wieku. Dzięki szybkim przelewom z użyciem smartfona, tabletu lub komputera możemy znacznie zaoszczędzić czas, zwiększyć sprzedaż i szybciej robić zakupy. Wiele osób nie wyobraża sobie wykonywania tradycyjnych przelewów w banku – i wcale im się nie dziwimy! Specjalnie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i łatwość oraz szybkość przelewu, stworzyliśmy system płatności internetowych Monetivo – adresowany zarówno do sprzedawców, jak i ich klientów.

Czy korzystanie z systemu Monetivo jest bezpieczne? Jako sprzedawcy, przez wiele lat korzystaliśmy z powszechnie znanych systemów płatności, które nie do końca spełniały nasze oczekiwania. Bezpieczeństwo transakcji jest więc dla nas kluczową kwestią i zdajemy sobie sprawę, że bezpieczne płatności pomagają nam zdobywać nowych klientów, którzy mają podobne priorytety.

Rejestrując się do systemu Monetivo, zostaniesz poproszony o zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Monetivo stanie się więc administratorem Twoich danych, które będą strzeżone przez nasz system i nieudostępniane innych podmiotom. Aby zapewnić naszym klientom maksimum bezpieczeństwa, dołożyliśmy wszelkich starań, by udoskonalić nasz system – dzięki temu możemy pochwalić się certyfikatem z Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnym z ISO/IEC 27001. Możemy więc zagwarantować zachowanie poufności danych Twojej firmy oraz jej klientów.

Monetivo zapewnia bezpieczne płatności internetowe i mobilne, a także płatności z użyciem kart płatniczych oraz rozkładanie płatności na raty. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwają nasi wykwalifikowani informatycy.

Aby zwiększyć swoją sprzedaż i udowodnić klientom, że zakupy u Ciebie są bezpieczne, postaw na udostępnienie klientom wielu form płatności. Korzystając z systemu Monetivo, umożliwiasz klientowi dokonywanie płatności bezpośrednio na Twojej stronie, dzięki czemu znacznie skracasz proces zakupowy, zwiększasz stopień zaufania klienta i minimalizujesz ryzyko opuszczenia przez niego sklepu bez dokonania zakupów.

Poznaj MVO